O nás

Naša zahraničná materská spoločnosť sa 25 rokov zaoberá pražením a distribúciou kávy. Spoločnosť Sjáli Consulting ponúka kávu vlastnej produkcie so službami, t.j. spolu s kávou aj s bezplatným zapožičaním kávovarov a nápojových automatov.

Pred 10 rokmi sme na Slovensku začali medzi prvými ponúkať zrnkovú kávu spolu s kvalitnými automatickými kávovarmi
so zabudovaným mlynčekom a s kompletným servisom. Nebola to ľahká cesta, keďže priemyselná výroba v minulosti navykla našich rodičov kupovať skôr mletú kávu pričom na Slovensku bola preferovaná skôr takzvaná zalievaná káva (nesprávne pomenovaná turecká). Dnes už žijeme v inej dobe a sme hrdí na to, že sme aj my našou troškou prispeli k tomu, aby sa kultúra pitia kávy na Slovensku dostala na vyššiu, kvalitatívnu úroveň. Preto popri našich štandartných ponukách, ponúkame aj iné nezvyklé konštrukcie kávy, šité na mieru zákazníka.

Čo znamená slovo Sjáli.?

sjali_logo Sjali je pomenovanie plemena  islandského koňa,  ktorého chov  vlastníme a ktorý je
v Maďarsku prvým a jediným plemenným žrebcom tohto islandského plemena.

Meno Sjali znamená „kráľ, kráľovský”.

Naša firma ponúka svoje služby práve  v tomto duchu. V blízkej budúcnosti  plánujeme v nádhernom prostredí na ploche 17 ha vytvoriť jazdecký park pre tieto naše jedinečné kone,  ktorý budú využívať naši významní VIP partneri. V našom oddychovom parku Sjáli, v prekrásnom prostredí môžete využiť nielen kvalitne zariadené apartmány a spoločenské  priestory,  ale aj celoročne otvorenú krytú jazdiareň. Nájdete tu nielen islandské kone, ale aj mini poníky a rôzne mini zvieratá, výstavu preparátov zvierat  z piatich  kontinentov. Tento jedinečný benefit ponúkame našim verným zákazníkom.

Predstavujeme Vám islandské kone

koneIslandské kone pochádzajú, ako už ich samotné meno prezrádza z Islandu, kde ich chovali už pred osídľovaním ostrova a šľachtili ich bez vedeckých poznatkov, bez kríženia s cudzím genetickým fondom. Obvyklá výška islandského koňa je 136-145cm v jeho najvyššom bode. Hmotnosť dospelého islandského koňa sa pohybuje medzi 300-400kg. Plemeno islandského koňa sa pýši viac, než 100 farebnými odtieňmi srsti. Pre toto plemeno je charakteristická rýchlo klesajúca zadná časť, dlhá hrubá hriva a chvôst, hrubá zimná srsť, odolná voči vplyvom počasia. Islandský kôň je jazdeckým koňom a vyznačuje jedinečným krokom. Okrem kroku, klusu a galopu islandský kôň má aj chod, zvaný tvolt a apas, ďaľej veľmi rýchly cval a letiaci apas. Islandský kôň je mnohostranným jazdeckým koňom, je rovnako vhodný pre deti a aj pre dospelých . Tiež na jazdu na hobby-úrovni a aj na športovú jazdu. Tieto kone sú húževnaté a samostatné, napriek tomu priateľské a príjemné, sebaisté a vytrvalé.

Viac na http://www.ipndata.sk/svetkoni/islandsky_pony.html

Sme malá, ale flexibilná,  akčná firma. Reagovať na novú danú situáciu nám umožňuje jeden majiteľ, ktorý všetko čo ponúka, má vo vlastníctve. Dnes je už všeobecne známe,  že aby sme sa mohli napiť kvalitného espressa – potrebujeme mať kvalitnú kávu – a kvalitný kávovar. Naša spoločnosť Vám toto všetko  ponúka na vysokej úrovni zároveň so servisnými službami.

Káva značky Sjali König a jej výnimočné vlastnosti

sjali_kava

Čo je to SC?

SC je výnimočná a exkluzívna káva, pochádzajúca z tropických kávových plantáží, ktoré sú považované za najlepšie na svete. Vysokú úžitkovú hodnotu a nedosiahnuteľne čerstvú arómu kávy SC dosahujeme mixom štyroch rozličných druhov kávy výnimočnej kvality, patriacich do rodiny-odrôd arabikarobusta.

Kávové bôby sú triedené 5-stupňovým čistiacim procesom a sú pražené štýlom zvaným amerika city, po ktorým Vám káva SC ponúkne nezabudnuteľný zážitok pri kávičkovaní, nezávisle od toho, v akom kávovare ju pripravíte. Šálkou kávy SC si môžete vychutnať taký osviežujúci nápoj, ktorý sa zároveň vyznačuje jemným charakterom chuti s vysokým obsahom prchavých látok, v ktorom je zlúčený kofein plnej a výraznej chuti spolu s nízkym obsahom kyseliny. Takáto káva Vám vtlačí nový rozmer pôžitku z pitia kávy.

Naša spoločnosť ponúka každému svojmu klientovi bezplatné zapožičanie kávovaru, montáž, servis alebo údržbu
na obdobie od jedného mesiaca do jedného roka. V záujme získania nových informácií o našich produktoch čítajte pravidelne našu web-stránku, naše inzeráty, volajte našich spolupracovníkov alebo navštívte našu kanceláriu. Našich verných zákazníkov odmeníme pobytom v Sjáli parku, kde sa budete cítiť “Sjáli” – kráľovsky.

Zavolajte! My Vás navštívime. Po bezplatnej degustácii Vám pripravíme ponuku šitú Vám na mieru. Samozrejme, že
ku všetkým našim službám poskytujeme aj kompletný servis, „aký prislúcha kráľom”. Vy nám prezradíte svoje sny a my Vám ich splníme .